20.03.2019 Dewianci z LGBT atakują!!!

Od dawna największym powodzeniem wśród studentów z Finlandii cieszą się Szwecja i Wielka Brytania, ale w ostatnich latach coraz więcej Finów składa papiery także w Hiszpanii, Rumunii czy na Łotwie

Co w tym jest nienormalnego? Odpowiadam: LGBT!

„Każdy z Was znajduje w życiu jakieś swoje Westerplatte, jakiś wymiar zadań, które trzeba podjąć i wypełnić, jakąś słuszną sprawę, o którą nie można nie walczyć, jakiś obowiązek, powinność, od której nie można się uchylić, nie można zdezerterować. Wreszcie, jakiś porządek prawd i wartości, które trzeba utrzymać i obronić, tak jak to Westerplatte. Utrzymać i obronić, w sobie i wokół siebie, obronić dla siebie i dla innych. Musimy być świadomi, że mamy wartości, o które musimy walczyć, że są ideologie, które występują przeciw Bogu i człowiekowi, którym musimy się sprzeciwić. I nie ma co szukać wygodnej ucieczki w polityczne kompromisy ze złem. Trzeba czuwać i wybierać Chrystusa, nawet gdy cena za to jest wysoka. „Tanie chrześcijaństwo”, chrześcijaństwo w wersji ¬light to oszustwo. Każdy z nas musi stoczyć walkę o swoje Westerplatte.”

Czy to dotyczy TYLKO Polski??? NIE!!! To jest prawda UNIWERSALNA!  Chińczycy zamiast Westerplatte wpiszą Nankin! Zamiast Boga i Chrystusa wpiszą Mistrza Konga! KAŻDY naród ma swoje NIEPRZEKRACZALNE granice!!!!

Normalni ludzie- łączmy się wokół wspólnych wartości!