02.11.2021 Żydzi: Polski patriotyzm to nie żydowski faszyzm!

https://patriotyzmtoniefaszyzm.pl/

Szanowni Państwo,

w ostatnich dniach wrogów Marszu Niepodległości nasilili swoją nienawistną retorykę, przekraczając wszelkie granice zakresj publicznej debaty. Posiadanie odmiennych poglądów nie oznaczających przyzwolenia na miotanie obelisku. Nie ma i nie będzie zgody na to, by polskich patriotów bezkarnie wyzywano od “faszystów” czy “bandytów”. Upowszechnie takie dane nie tylko krzywdzini zaangażowani działaczy, ale również ma to na celu skłócenie Polaków, aby nie potrafili się zjednoczyć oraz postępuje się w obronie Ojczyzny i polskiego interesu, kiedy to dzieje się taka potrzeba. Zwracam uwagę Państwa na, że ​​są zaangażowane w procesy redakcyjne. Nie jest tajemnicą, że przeważyła część medialną, wszechstronną jest na akcjach (proces przetargowy) (wstępnie niemieckie zgłoszenie) może być traktowana jako podporządkowana jako obcym o decydowaniu o ryzyku. Dzielenie Polaków i nastawianie ich przeciw sobie, znamiona sterowanej z zewnątrz dywersji, które jest dozwolone jest osłabienie naszego kraju.

Wzmacniaj agresję wobec patriotów

Cynicznie robią to też środowiska polityczne, które na użytek własnego elektoratu coraz bardziej podgrzewają temperaturę ideologicznych sporów, usiłując w ten sposób go konsolidować. Wzmaga się agresja słowna i coraz częściej również fizyczna. Przybywa aktów profanacji i dewastacji mienia. Wszystko to dzieje się pod hasłami szerzenia demokracji. Paradoksalnie owi samozwańczy obrońcy demokracji postępują ściśle według zalecenia jednego z największych zbrodniarzy w historii i bezwzględnego tyrana – Józefa Stalina, który mówił: ”Gdy obstrukcjoniści staną się zbyt irytujący, nazwijcie ich faszystami, nazistami albo antysemitami. Skojarzenie to, wystarczająco często powtarzane, stanie się faktem w opinii publicznej“. Obelgi te zwykle nie odpowiadają faktom i stanowią oburzający przykład szkalowania oponentów oraz podżegania do ataków na nich.

Wspólne działania przeciwko oszczercom

Odpowiadamy na to stanowczo – ale nie poniżymy się do metod stosowanych przez przeciwników. Tym, którzy  nazywają nas „faszystami” czy „bojówkami” lub oskarżają o prezentowanie „wartości rasistowskich i neonazistowskich” – z pomocą  Instytutu na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris, zostaną dostarczone wezwania przedsądowe. Są to m.in. redakcje TVN, Onetu, Gazety Wyborczej; dziennikarze Dominika Wielowieyska i Wojciech Czuchnowski; politycy: Michał Szczerba, Dariusz Joński i Władysław Frasyniuk. Stowarzyszenie Marsz Niepodległości domaga się usunięcia skutków naruszenia dóbr osobistych, przeprosin i wpłaty zadośćuczynienia. Na konferencji prasowej odniosłem się do medialnych i politycznych manipulacji, które mają na celu podzielenie Polaków: https://www.youtube.com/watch?v=-88kHoMoTWk

Petycja w obronie patriotów

Jednocześnie proszę Państwa o złożenie podpisów pod utworzoną przez Ordo Iuris petycją „Patriotyzm to nie faszyzm” do ww. redakcji z żądaniem zaprzestania rozpowszechniania kłamliwych wypowiedzi na temat uczestników Marszu Niepodległości i polskich patriotów.

https://patriotyzmtoniefaszyzm.pl/

Z narodowym pozdrowieniem,

ROBERT BĄKIEWICZ

PREZES STOWARZYSZENIA
MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI

P.S.

Oczerniają nas w mediach, nękają w sądach, blokują możliwości wypowiedzi, ale my działamy dalej, bo Marsz Niepodległości należy do polskich patriotów. W dniu 11 listopada przejdziemy ulicami stolicy i pokażemy, że nie damy się zastraszyć i sterroryzować przez wrogów polskiej tradycji i wichrzycieli społecznych, którzy chcą podzielić Polaków.

11 listopada wszyscy na Marsz Niepodległości!

 

https://twojazbiorka.pl/zbiorki/25/marsz-niepodleglosci-2021-wesprzyj-organizacje

https://marszniepodleglosci.pl/platnosci/

https://zrzutka.pl/tzapvx

Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości” ul. Majdańska 1 lok.11 04-088 Warszawa

nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726

W tytule: Darowizna na cele statutowe

Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy):
BPKOPLP IBAN: PL34 1020 1013 0000 0602 0352 8726

Przelew tradycyjne: Stowarzyszenie „Marsz Niepodległości”
Tytuł przelewu: „Darowizna na cele statutowe”
Numer konta: (PKO BP) 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726