O mnie

Prowadzę Chiński Kanał Informacyjny od listopada 2012 r. Jestem polskim i chińskim patriotą, będąc jednocześnie nacjonalistą w obydwu przypadkach. Kocham Chiny i Polskę!

Do 11.11.2017 (znacząca data- nieprawdaż)  był prezentowany na You Tube, ale  gdy zawierał ok. 7 600 felietonów,  został zlikwidowany przez żydowskich właścicieli i ich gorliwych polskich pachołków. Powody były dwa (wg. You Tube):

  1.  byłem wg. tych sukinsynów podżegaczem wojennym, ponieważ starałem się przedstawiać racje Korei Płn. w konflikcie z USA,
  2. w 2015 r.  pisałem o “sprawstwie  kierowniczym” międzynarodowego żydostwa, a w szczególności niejakiego żyda Sorosa w zainspirowaniu i przeprowadzeniu ówczesnej inwazji ludów muzułmańskich na Europę.  Oczywiście frau Merkel odegrała w tym żydowskim planie decydującą rolę.

Od początku istnienia Kanału nagrałem ponad 12 000 felietonów ( stan na początek 2020). Nagrywam codziennie ok. 5 felietonów. Tylko po to, aby słuchacze mieli jak największą wiedzę o Państwie Środka.

Wyłączyłem komentarze ze względu na ich- najczęściej- tragiczną jakość. Ale tych którzy chcą nawiązać ze mną kontakt proszę o wiadomość pod:

wiesiekp1950@gmail.com lub WeChat ID: wiesiekp1950